Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE NT. UZALEŻNIEŃ

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE NT. UZALEŻNIEŃ

     W dniu 10.03.2010r. młodzież Bursy SWŁ wzięła udział w spotkaniu profilaktycznym, któremu przewodniczył p. Janusz Dziubałtowski z Centrum  Młodzieżowego ,,LIDER’’ przy Stowarzyszeniu ,,ALA’’. Spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży skutków , jakie niosą za sobą uzależnienia. W pierwszej części wychowankowie obejrzeli spektakl profilaktyczny poświęcony uzależnieniom pt: ,,Ja…, Ty…, My…, Wy…, Oni…’’ W wykonaniu młodzieży z Centrum Młodzieżowego Lider. W dalszej części zostali zapoznani z wieloma interesującymi informacjami na temat : przemocy domowej, osoby uzależnionej, współuzależnionej.  Zainteresowanie młodzieży wyżej wymienionym tematem było ogromne , świadczyć o tym może dyskusja , która wywiązała się między prowadzącym a młodzieżą. Na zakończenie p. J.Dziubałtowski zachęcał młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez między innymi uczestnictwo w zajęciach teatralnych.

logo