Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYBORY NA NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO MIESZKAŃCA BURSY

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYBORY NA NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO MIESZKAŃCA BURSY

    W dniu 26. 04.2010 odbył się konkurs na „NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO MIESZKAŃCA BURSY’’ Po wcześniejszym tajnym głosowaniu wyłoniono następujące kandydatury: Klaudia Ziętara, Bernadetta Łaska, Agnieszka Kowalska, Joanna Zdanowska, Joanna Wagacz, Paweł Petrus, Robert Worach, Hubert Kośka, Przemysław Bartos, Łukasz Kacprzak. Jury konkursu w składzie p. dyrektor Jadwiga Gębska, p. Wioletta Guść, wychowankowie bursy  Aleksandra Andrychiewicz, Marcin Janas.


Kandydatów poddano licznym konkurencjom między innymi: malowanie paznokci dziewczętom , wiązanie krawatu, taniec w parach na gazecie, robienie pompek, hula –hop, sztuka robienia dobrej miny po zjedzeniu cebuli,  cytryny i jabłka.

    Po burzliwych naradach i po podliczeniu głosów najsympatyczniejszymi mieszkańcami bursy zostali Joanna Zdanowska i Hubert Kośka zwycięzcy dostali dyplomy i nagrody rzeczowe, również pozostali kandydaci otrzymali drobne upominki.

logo