Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Apel z okazji Dnia Kobiet

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Apel z okazji Dnia Kobiet


W poniedziałek 8.III.2010r w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet.
Męska część wychowanków wraz z wychowawcą p. Dominikiem Kozarem przygotowała krótkie wystąpienie dla uczczenia święta, o którym co roku powinien pamiętać każdy mężczyzna. Wychowankowie bursy pokrótce przedstawili historię Dnia Kobiet, by  póżniej słowami wybitnych poetów oddać swój zachwyt nad urokami płci, które nie bez pozorów nazywa się piękną. Cały apel nie trwał długo, ale z pewnością był miłym uwieńczeniem tego, pięknego nie tylko dla kobiet dnia.

logo