Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ACH CO TO BYŁO ZA WESELE….

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ACH CO TO BYŁO ZA WESELE….

   W dn. 27.05.2010r młodzież pod kierunkiem wychowawców pani Wioletty Guść i pani Agnieszki Bernaciak wystawili inscenizację pt ,,WESELE GIMNAZJALISTÓW’’.
Parę młodą zagrali Aleksandra Andrychiewicz i Robert Worach. Ceremonii towarzyszyły, obrzędy,  tradycyjne stroje ludowe zabawa ludowa, przyśpiewki i góralskie piosenki ,,Hej bystra woda”, ,,Karolinka” , ,,Szła dzieweczka do laseczka” Jak przystało na wesele goście dobrze się bawili a wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

logo