Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013.

rozpoczecie

    Dnia 02.09.2012r. późnym popołudniem powitaliśmy po przerwie wakacyjnej wychowanków naszej bursy . Szczególnie ciepło i z sympatią przywitaliśmy nowych wychowanków, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bursą i  edukację w tomaszowskich szkołach. Wakacje są piękne, ale zawsze za krótkie - to najczęściej powtarzana refleksja powracającej młodzieży. Nad przyjmowaniem i załatwianiem formalności związanych z pobytem w naszej placówce wychowanków- pieczę sprawowali Pani Dyrektor Bursy i panie  wychowawczynie. O godz. 17.00 Pani Dyrektor spotkała się z rodzicami nowych wychowanków. Przekazała podstawowe informacje dotyczące pobytu w bursie i życzyła przyjemnej współpracy oraz owocnego pobytu w placówce. 

logo