Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
AKCJA ,,ŻONKIL”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

AKCJA ,,ŻONKIL”

DSC01096

ŻONKILE: NADZIEJA ZAKWITNIE WIOSNĄ

Po raz trzeci młodzież naszej bursy przystąpiła do akcji "Pola Nadziei". Kontynuując Ogólnopolską Kampanię Społeczną  „Pola Nadziei 2013”, wychowankowie wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Bernaciak posadzili w dniu 24.09.2012r.przed Bursą cebulki żonkili. Akcja ma na celu kształtowanie świadomości wobec ludzi ciężko chorych.

 

 

 

DSC01095       DSC01098

logo