Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Z WIZYTĄ W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Z WIZYTĄ W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

IMAG0364   W miesiącu październiku p. Agnieszka Bernaciak wraz  z wychowankami bursy zorganizowała zbiórkę produktów dla zwierząt ze schroniska mieszczącego się przy ul. Kępa w Tomaszowie Maz. Młodzież zakupiła 3 opakowania suchej karmy, oprócz karmy udało się zebrać miski, garnki, koce. W dniu 24.10.2012r. wychowanki bursy wraz z p. Agnieszką Bernaciak dostarczyły produkty do schroniska. Głównym  założeniem i celem akcji było uwrażliwienie młodzieży  na los bezdomnych zwierząt oraz chęć niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i wspierali schronisko!

IMAG0370

 

logo