Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WIECZORNICA

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIECZORNICA

pobrane    13 listopada 2012 roku w Bursie przy ul. Świętego Antoniego  w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczysta Wieczornica z okazji Święta 11 Listopada..Wychowankowie Bursy (Martyna Idzikowska, Ilona Lesiak, Ewelina Karwat, Karolina Badura, Joanna Borowiecka, Patrycja Bryks, Sylwia Kobacka, Mariusz Witoń, Filip Starus, Hubert Kośka) wzięli udział w inscenizacji przedstawiającej sytuację Polski z okresu XX wieku, cierpienia i niepokoje Polaków  skonsolidowane z rozbiorem Polski przez 3 zaborców, wolę walki, pragnienia i tęsknotę za wolnością a także finalnie aktem odzyskania Wolności.
    Inscenizacja ozdobiona została pięknymi patriotycznymi utworami, mającymi na celu solidaryzowanie Polaków w wyznawaniu ducha patriotyzmu i eskalacji dumy związanej z faktu bycia Polakiem. Wszyscy Zgromadzeni uczestniczyli w przedstawieniu z wielką zadumą i godnością.

logo