Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ZAJĘCIA Z AEROBIKU

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZAJĘCIA Z AEROBIKU

DSC01223    W naszej bursie  odbywają się cyklicznie –w poniedziałki 2 razy w miesiącu zajęcia z aerobiku które są specjalną formą aktywności fizycznej stanowiącą ćwiczenia wchodzące w skład treningu aerobowego . Zajęcia mają na celu promowanie zdrowego stylu życia. Dbamy również o to, aby podczas ćwiczeń zneutralizować stresy oraz inne przeciążenia psychiczne, dlatego też staramy się, aby zajęcia przebiegały w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Ważnym czynnikiem tych zajęć jest również niewątpliwie integracja grupy, która przyczynia się do za zacieśniania więzów koleżeńskich i tworzenia nowych przyjaźni.

logo