Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE Z DORADCĄ

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE Z DORADCĄ

szok15 listopada Wychowankowie Bursy mięli okazję spotkać się z doradcą zawodowym w celu zdobycia lub/i pogłębiania wiedzy dotyczącej swej przyszłej ścieżki zawodowej. Na spotkaniu przedstawiona została oferta Centrum Kształcenia Ustawicznego w Tomaszowie Maz.. Wychowankowie zostali poinformowani o uwarunkowaniach historycznych powstania szkoły, aktualnych kierunkach kształcenia wraz z omówieniem aktualnie oferowanych zawodów. Poza prezentacją dotyczącą szczegółowego omówienia (zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Młodzieży) wybranych form kształcenia, przekazano także informacje dotyczące sposobów rekrutacji i dokumentów niezbędnych przy wyborze wspomnianej szkoły. Wychowankowie z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu.

logo