Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYJŚCIA NA BASEN

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYJŚCIA NA BASEN

20Kultywując ducha sportu we wtorki o godzinie 16. 15 odbywają się wyjścia na basen (przy ZS nr 4 przy ul. Ostrowskiego 14 w Tomaszowie Mazowieckim).
Wychowankowie wyposażeni w przepisowy strój kąpielowy, ręczniki oraz obuwie na zmianę z zadowoleniem udają się na pływalnie by z wielką radością oddawać się delektowaniu kontaktem z wodą. Wszystkich chętnych zapraszamy. Czas spędzony w basenie jest nie tylko czasem pożytecznym ale także wyzwalającym mnóstwo endrofin, o czym świadczą uśmiechnięte twarze naszych Wychowanków.
Zapraszamy do dobrej zabawy!!! :)

logo