Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WIECZÓR WRÓŹB ANDRZEJKOWYCH

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIECZÓR WRÓŹB ANDRZEJKOWYCH


DSC01321Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Według dawnych wierzeń ta noc miała moc magiczną, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. Także w naszej Bursie chcieliśmy zaznaczyć to wydarzenie, zorganizowaliśmy więc wieczór wróżb andrzejkowych.
   29.11.2012r. nasi wychowankowie chcąc poznać swoją przyszłość zorganizowali wieczór wróżb i zabaw. W pierwszej części spotkania młodzież wysłuchała historii związanej ze Św. Andrzejem, wspomniano dawne powiedzenia i przysłowia.  Następnie odbyły się tradycyjne wróżby  andrzejkowe, wróżyliśmy z kart, odczytywano przyszłość z kości, daty urodzenia ,odczytywano imię wybranka i wybranki ze skórki jabłka. Magiczny nastrój tego wieczoru udzielił się wszystkim, co zostało uwiecznione na załączonych zdjęciach. Spotkanie przebiegało w atmosferze humoru i dobrej zabawy.

 

logo