Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
GÓRA GROSZA 2012

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

GÓRA GROSZA 2012

DSC01440Wzorem lat ubiegłych wychowankowie  wraz z wychowawcami włączyli się  w zbiórkę pieniędzy w ramach  ogólnopolskiej  akcji charytatywnej  ,,Góra Grosza”.  Akcja trwała od 26.XI-7.XII. Po misternym przeliczeniu monet, otrzymaną kwotę przekazano na rzecz rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, domów powstałych w wyniku przekształcenia dużych domów dziecka, na programy szkoleń rodzin zastępczych i adopcyjnych  oraz programy szkoleń terapeutycznych dla dzieci przebywających w różnych formach opieki zastępczej.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w akcji.

logo