Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYJŚCIE DO KINA

7493533.320 grudnia 2012r. grupa naszych wychowanków z wychowawcą wybrała się do tomaszowskiego kina „Włókniarz” na film Piotra Trzaskalskiego pt. „Mój rower”. Wyjście do kina w mroźny, zimowy wieczór na ciepły, wzruszający film okazał trafnym wyborem. Był to dobry sposób na miłe spędzenie wolnego czasu.Pouczająca opowieść wprowadziła wszystkich uczestników w refleksyjny, melancholijny nastrój.

logo