Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYJŚCIE NA WYSTAWĘ FOTOGRAFICZO-POETYCKĄ ,,BIAŁE NOCE”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYJŚCIE NA WYSTAWĘ FOTOGRAFICZO-POETYCKĄ ,,BIAŁE NOCE”

P1160285   Dnia  16 stycznia wychowankowie bursy wraz z wychowawcą udali się do Biblioteki Miejskiej Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Tomaszowie Maz. na wystawę fotograficzno –poetycką ,,Białe Noce” Witolda Stawskiego, który  z zawodu jest  ekonomistą, z wykształcenia nauczycielem a z zamiłowania turystą i fotografem. Na wystawie zaprezentowano fotografie, które powstały w czasie jego podróży po Norwegii w 2008 roku. Warto było wybrać się na wystawę, odprężyć się, wyciszyć, na chwile zapomnieć o codzienności. To znakomity sposób  na wyrażanie własnych doznań i przeżyć w kontakcie ze sztuką. Wspólne wyjście było dobrym pomysłem na zimowy, długi wieczór.

 

 

 

logo