Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KARAOKE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KARAOKE

DSC01467   Zabawa to nieodzowny element karnawału. Także i u nas 04.02.2013r. odbyła się zabawa w formie karaoke . Każdy z uczestników mógł zaśpiewać jeden wybrany przez siebie utwór. Oprócz występów indywidualnych można też było zaśpiewać w duecie lub w kilka osób. Występy były oceniane przez jury a najlepsi zostali  nagrodzeni. Sekcja porządkowo-kulinarna na ta okazję przygotowała coś słodkiego. Dobry przepis i zdolności zarówno  dziewczyn jak i chłopców sprawiły, że bardzo szybko powstały pyszne faworki, które osłodziły nam występy. Karnawałowy wieczór okazał się bardzo udanym pomysłem, wszyscy świetnie się bawili. 

 

 

 

logo