Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Poseł Marcin Witko w Bursie

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Poseł Marcin Witko w Bursie

DSC0144317 stycznia 2013 r. naszą Bursę odwiedził Poseł Marcin Witko. Mimo wielu obowiązków przyjął zaproszenie i spędził z nami cały wieczór.

W spotkaniu wzięło udział wielu mieszkańców naszej Bursy, którzy z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali informacji o pracy Parlamentarzysty w strukturach Sejmu RP.

Młodzież miała okazje poznać, w jakich komisjach i zespołach parlamentarnych pracuje Pan Poseł oraz jaką funkcję pełni Sejm RP.

W trakcie spotkania młodzież miała możliwość zadawania różnych pytań dotyczących konkretnych czynności, jakie wykonują polscy posłowie.

Była to bardzo ciekawa lekcja wiedzy o społeczeństwie.

Pan Poseł Marcin Witko przyznał, że o mandacie poselskim marzył od dzieciństwa. Oprócz muzyki, polityka towarzyszy mu przez całe życie, jako jego wielka pasja.

Zapewnił młodzież, że marzenia się spełniają, jeśli się tylko bardzo chce.

Na koniec spotkania Poseł Marcin Witko zaprosił do odwiedzenia Sejmu RP i zaoferował bezpłatną pomoc w zwiedzaniu gmachu Sejmu.

logo