Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WIELKANOCNA WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIELKANOCNA WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

20130327101   27 marca 2013r. udaliśmy się z wizytą świąteczną do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej, aby złożyć życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych mieszkańcom Domu. Na zakończenie wspólnego przedświątecznego spotkania wręczyliśmy pensjonariuszom z DPS własnoręcznie wykonane stroiki.

Takie przedświąteczne wizyty w Domu Pomocy Społecznej są zawsze szczególne. Wiążą się z wielkim wzruszeniem i otwartością na życzenia. Panująca tam miła i ciepła atmosfera utwierdza nas w przekonaniu, że warto pamiętać o ludziach chorych i samotnych.

 

logo