Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM

   DSC01558Celem zachęcenia młodzieży do zastanowienia się nad własną przyszłością edukacyjno-zawodową oraz do aktywnego i samodzielnego poruszania się po rynku pracy 11.04.2013r. w naszej bursie odbyło się spotkanie z pracownikami z Urzędu Pracy w Tomaszowie Maz. Podczas wykładu prowadzonego przez doradców zawodowych można było uzyskać informacje o trendach na rynku pracy. Młodzież dowiedziała się jakie zawody i specjalności są najbardziej poszukiwane przez pracodawców, a które profesje cieszą się najmniejszym powodzeniem. Prowadzące podpowiedziały jakie kierunki studiów zwiększą szansę na uzyskanie pracy w przyszłości.
Mamy nadzieję, że przekazana przez fachowców wiedza ułatwi podejmowanie decyzji o wyborze dalszego kierunku kształcenia, zdobywania kwalifikacji, zawodu, otwierając tym samym okno na świat.

 

logo