Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ŻONKILOWA POMOC

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ŻONKILOWA POMOC

DSC01585W niedzielę (21kwietnia 2013r.) w wielu parafiach naszego miasta i gminy odbyła się kwesta żonkilowa prowadzona w ramach kampanii „Pola nadziei”, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie osób terminalnie chorych. Do akcji przyłączyła się młodzież Bursy, która kwestowała przy Parafii Św. Antoniego w Tomaszowie Maz.
Każdy darczyńca, który chciał wesprzeć akcję również został obdarowany. Otrzymał kwiat żonkila. Żonkil jest znakiem charakteryzującym akcję "Pola Nadziei”. Ma przypominać o osobach chorych, cierpiących, potrzebujących naszej pomocy, uwagi i zainteresowania. Ma też motywować do niesienia nadziei wszystkim chorym, również tym nieuleczalnie.
Bardzo serdecznie dziękujemy, darczyńcom za ofiary, wolontariuszom za poświęcony czas i gorące serca. Pieniądze przekażemy tomaszowskiemu hospicjum.

logo