Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
UROCZYSTE POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

UROCZYSTE POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

DSC01575  Dnia 18.04.2013 r. odbyła się uroczystość pożegnania Maturzystów, będących mieszkańcami naszej Bursy. Patrycja Bryk, Michał Chowaniak i Hubert Dullas w imieniu wszystkich Wychowanków podziękowali Maturzystom za wspólne chwile spędzone w murach Bursy, za przyjaźnie, rozmowy, uśmiechy i łzy,a więc to wszystko, co składa się na życie w tym nijako „drugim domu” jakim jest Bursa.
Ważną częścią uroczystości były także życzenia połamania pióra na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Po życzeniach dotyczących realizacji pragnień i marzeń, zapewniano Maturzystów, iż na zawsze zapisali się w historii Bursy i poproszono o zachowanie w sercu dobrych wspomnień związanych z czasem spędzonym razem…

Na koniec wręczono Maturzystom drobne upominki, mające przynieść szczęście podczas matury i całego dorosłego życia..

POWODZENIA!!!

logo