Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYJŚCIE DO KINA

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYJŚCIE DO KINA


olimp   Dnia 09.05.2013r. odbyło się wspólne wyjście wychowanków bursy do tomaszowskiego kina Włókniarz na film pt. ,,Olimp w ogniu”. Była to okazja do ciekawego spędzenia czasu oraz możliwości oderwania się od codziennych zajęć i obowiązków szkolnych. Trzymający w napięciu do ostatnich minut thriller budził wiele emocji i sprawiał, że widz nie mógł doczekać się kolejnych scen. W grę wchodziło życie prezydenta USA i być może przyszłość całego świata. Fani filmów sensacyjnych nie mogli narzekać na brak wybuchów i nowoczesnej broni.

logo