Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
GIMNASTYKUJEMY UMYSŁY

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

GIMNASTYKUJEMY UMYSŁY

DSC01605   W naszej bursie w dniu 20.05.2013r. odbyły się rozgrywki w warcaby.
Jest to trudna dyscyplina, która wymaga bardzo dużego wysiłku umysłowego. Mało osób interesuje się tym sportem, ale znalazło się kilkunastu chętnych do rywalizacji wychowanków. Przed rozpoczęciem rozgrywek dokonano losowania par zawodników, którzy mieli zmierzyć się ze sobą w pierwszej rundzie. Zacięte kolejne partie wyłoniły najlepszą trójkę rozgrywek. Najlepsi zawodnicy otrzymali drobne upominki.
A oto zwycięzcy:
I miejsce Dawid Zysiak
II miejsce Tomasz Gajda
III Mateusz Witoń

 

logo