Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYJŚCIE DO KINA

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYJŚCIE DO KINA

diana-plakat-Diana25 września 2013r. grupa wychowanków pod opieką p.Emilii Klimek i p. Agnieszki Bernaciak udała się do kina „Włókniarz” w Tomaszowie Maz. na film pt. „Diana”.
Dramat biograficzny przedstawia ostatnie dwa lata życia księżnej Diany- „królowej ludzkich serc”. Zaskakująca oraz poruszająca fabuła ukazująca nieznane fakty z życia lady Di sprawiła, że z zaciekawieniem oglądaliśmy film. Wielu uczestników seansu wzruszały sceny ukazujące niezwykłą wrażliwość księżnej Walii na los innych. W drodze powrotnej panowała gwarna
i sympatyczna atmosfera. Zewsząd dobiegały komentarze odnośnie obejrzanego filmu. Wszyscy byli zachwyceni rolą Naomi Watts wcielającą się w postać głównej bohaterki. Film opowiadający o najsłynniejszej kobiecie na świecie okazał się trafnym wyborem. Już zaczęliśmy odliczać dni do kolejnego seansu!

logo