Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Dzień chłopaka

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień chłopaka

dzienchlopaka4   Na okoliczność Dnia Chłopaka grupa dziewcząt pod opieką p. Emilii Klimek i p. Agnieszki Bernaciak zorganizowała 30 września 2013r. niespodziankę poświęcona męskiej części mieszkańców placówki. Wieczór rozpoczeliśmy od uroczystego apelu na którym Nasi panowie otrzymali drobne upominki i moc gorących życzeń z okazji ich święta. Po apelu odbyła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili. Wieczór upłynął w miłej  symaptycznej atmosferze.

logo