Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Nowy rok szkolny 2013/2014

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Nowy rok szkolny 2013/2014

witaj szkoloW dniu 1 września 2013r. o godz. 16 00 w Bursie Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Maz. Rozpoczął się nowy rok szkolny 2013/2014.Na rozpoczęcie przybyli oprócz Wychowanków i Grona Pedagogicznego również, bardzo licznie, Rodzice.
Szczególnie ciepło i z sympatią przywitaliśmy nowych mieszkańców. Nad przyjmowaniem wychowanków i załatwianiem formalności związanych z pobytem w Naszej placówce ,pieczę sprawowali nauczyciele :p. mgr A. Bernaciak i p. mgr M. Pietruszczak.
O godz. 17 00 p. dyrektor Jadwiga Gębska spotkała się z Rodzicami. Przekazała podstawowe informacje dotyczące pobytu młodzieży w Bursie. Zachęcała Rodziców do współpracy i angażowania się w życie placówki. Rodzice mieli okazję wypowiedzieć się w sprawie oczekiwań wobec Bursy, w anonimowej ankiecie.
Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor życzyła Rodzicom spokojnego i owocnego w sukcesy Dzieci roku szkolnego 2013/2014,
Wychowankom-nowych przyjaźni i radosnego pobytu w Bursie,
Nauczycielom - spokojnego ale zarazem twórczego i pełnego sukcesów wychowawczych nowego roku szkolnego.

logo