Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
„PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI MACICY”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI MACICY”

rak   16.10.2013r. mieszkanki Bursy miały możliwość wzięcia udziału w spotkaniu poświęconemu profilaktyce raka szyjki macicy, zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego. Gościem specjalnym był Pan Wojciech Zawalski - lekarz specjalista ginekolog- położnik.
   Uczestniczki spotkania z wielką uwagą i skupieniem wysłuchały wykładu, który traktował o najważniejszej wartości jaką jest zdrowie ludzkie. Rak szyjki macicy stanowi jedną z najczęstszych przyczyn zgonów z powodu chorób nowotworowych wśród kobiet. Celem akcji „Profilaktyka raka szyjki macicy” było uświadomienie zgromadzonym osobom, jak ważne dla zdrowia kobiety jest wykonywanie regularnych badań.
Prelekcje poprzedziło symboliczne wyrzucenie balonów do nieba na hasło „Mam haka na raka”.

logo