Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Antyczne otrzęsiny

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Antyczne otrzęsiny

DSC01870   Dnia 28.10.2103r. odbyły się w naszej Bursie ,,Antyczne otrzęsiny”. Tegoroczne otrzęsiny miały charakter wydarzenia na Olimpie . Pod czujnym okiem Zeusa i pozostałych antycznych bóstw wychowankowie klas pierwszych musieli przejść długą i wyczerpującą drogę, w której musieli wykazać się wytrwałością, odwagą, mądrością, pomysłowością oraz poczuciem humoru. Wśród konkurencji znalazło się zjedzenie bezy ,wypicie mleka przez słomkę bez użycia rąk, taniec brzucha, maseczka za alg, marsz po szyszkach.

Wszyscy odważnie udowodnili, że zasługują, by wstąpić w mury naszej bursy i dostąpili zaszczytu pasowania na Wychowanka. Na koniec otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Nad przebiegiem imprezy czuwały organizatorki: pani Agnieszka Bernaciak, Iwona Gabryszewska.

logo