Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Zajęcia z aerobiku

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zajęcia z aerobiku

   aerobik1Przykładem lat ubiegłych dbając o zdrowie i hart ducha dziewczęta z naszej Bursy uczestniczą w zajęciach z aerobiku, które odbywają się dwa razy w miesiącu. Poruszanie się w rytm muzyki stanowi sposób na doskonałe spędzanie wolnego czasu, jest przyjemne, daje dużo radości Dobrze dobrana muzyka, sprzężona z ruchem działa wybitnie ożywiająco. Wprowadza ład i porządek. Dodatkowym atutem aerobiku jest prostota układu choreograficznego stanowiącego podstawę każdego spotkania.

logo