Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wieczory filmowe

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wieczory filmowe

filmowy   W dniu 26.09.2013r. rozpoczęliśmy cykl wieczorów filmowych, które są kontynuacją lat ubiegłych. Prezentowane są różne gatunki filmowe, znane filmy z klasyki filmowej, najnowsze, wyróżnione i nagrodzone. Każdy z wychowanków w repertuarze filmowym znajdzie coś dla siebie. Organizatorami wieczorów filmowych są Samorząd Wychowanków Bursy pod opieką wychowawców p. A. Bernaciak , p. E. Klimek. Spotkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem, wszyscy świetnie się bawią z dobrą zapowiedzią na przyszłość.

logo