Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wieczór wróżb andrzejkowych

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wieczór wróżb andrzejkowych

DSC01921   28 listopada 2013r. odbył się w Bursie wieczór wróżb i przepowiedni andrzejkowych. Młodzież z ochotą i z podekscytowaniem korzystała z wróżb przygotowanych przez nasze cudowne wróżki. Katarzyna Kacprzak, Weronika Worach, Patrycja Kaczmarek, Karolina Badura i Patrycja Bryk przyodziane w stroje rasowych wróżek i cyganek uchylały mieszkańcom Bursy rąbka tajemnicy dotyczącej ich przyszłości. Wróżby takie jak: magia kolorów, karta prawdę Ci powie, serce, mowa kwiatów, szpilki prawdy, tajemnicze kubeczki, kości, sekretne filiżanki wywoływały silne uczucia ekscytacji i radość na twarzach Wychowanków.

Nastrój tajemniczości wzmocniony został poprzez wróżbę ze skórką jabłek a dzięki odpowiednio ustawionym butom dowiedzieliśmy się która panna i kawaler stanie już wkrótce na ślubnym kobiercu. Podczas wieczoru zadbano również o komfort żołądka, kubki smakowe rozpieszczone zostały rogalikami z wróżbą, wypieczonymi przez naszego wspaniałego przewodniczącego Filipa Starusa.
Wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.

logo