Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Mikołajki

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Mikołajki

DSC 0124   Z dalekich, północnych stron, przybyły 5 grudnia do naszej Bursy Mikołajka (Patrycja Karwat) wraz ze swoją cudowną Pomocnicą Reniferką ( Agnieszką Bigos). Mieszkańcy Bursy przeżywali prawdziwe chwile trwogi na widok rózgi i poważnych pytań o dobre uczynki podczas minionego roku.

Widząca wiele dobra w oczach Wychowanków Mikołajka poczęstowała wszystkich pysznymi cukierkami i z zadowoleniem stwierdziła, iż jeszcze nigdy w jej długim życiu nie spotkała tak cudownych i cieszącym się prawym zachowaniem młodych ludzi.. Być może za rok znów do nas powróci?

logo