Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wycieczka do Teatru

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wycieczka do Teatru

pobrane   Dnia 03 grudnia 2013 roku grupa wychowanków wraz z wychowawcami p. A. Bernaciak, p. E. Klimek wybrała się na wycieczkę do Łodzi, gdzie w Teatrze Małym w Manufakturze obejrzała spektakl pt. ,,Zemsta", który powstał na podstawie twórczości Aleksandra Fredry. Komedia o naszych przywarach i słabostkach błyszczy się bezpretensjonalnym humorem i świetnie nawiązuje kontakt z młodą widownią, która zaskakująco żywiołowo reagowała na klasyczną fredrowską frazę. Jednak główną siłą tego przedstawienia byli fantastyczni aktorzy, którzy, choć skryci pod stylowymi kostiumami, bardzo przypominali współczesne nam postacie. Na widowni często wybuchały salwy śmiechu. Reżyser mocno podkreślił komizm sztuki i jej zabawne wątki. Pełni wrażeń, w bardzo dobrych nastrojach młodzież i wychowawcy wrócili do bursy.

logo