Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
MIĘDZYBURSOWY KONKURS PLASTYCZNY „TWOJE ZDROWIE W TWOICH RĘKACH”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

MIĘDZYBURSOWY KONKURS PLASTYCZNY „TWOJE ZDROWIE W TWOICH RĘKACH”

konkurs   Celem kształtowania prozdrowotnego i proekologicznego stylu życia, a także rozbudzania zainteresowań plastycznych, w miesiącu grudniu w bursie ogłoszono konkurs na plakat pt. ”Twoje zdrowie w Twoich rękach”. Organizatorkami przedsięwzięcia były p. E. Klimek i p. A. Bernaciak. Do udziału w konkursie zaproszono także wychowanków z Bursy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

Do konkursu zgłosili się: Eryka Smuła, Karolina Karaluch, Agnieszka Bigos, Natalia Białek, Hubert Dulas, Monika Świąder, Michał Telega, Aldona Gałka. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką w formacie A4 lub A3 o tematyce nawiązującej do hasła konkursu.

Wszystkie plakaty można było obejrzeć podczas zorganizowanej w naszej bursie wystawy. Prezentowane prace cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uwieńczeniem konkursu było wyłonienie finalistów. Podczas oceniania prac brano pod uwagę: estetykę, zgodność z tematem, pomysłowość, walory artystyczne, wykorzystanie różnych technik plastycznych.

Po długich obradach jury wyłoniło laureatów konkursów.
I miejsce- Agnieszka Bigos
II miejsce- Michał Telega
Wyróżnienie - Monika Świąder.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz piękne nagrody ufundowane przez dyrektor Bursy SWŁ p. Jadwigę Gębską, które pozwolą rozwijać manualne zdolności.

Gratulujemy pomysłowości i talentu!

logo