Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM

zawoddor   Dnia 12 grudnia 2013r. o godz. 17.00 odbyło się spotkanie z doradcą zawodowym. Pani opowiedziała Młodzieży o nowych kierunkach, jakie zostały utworzone w ostatnim czasie a także przekazała szczegółowe informacje na temat cyklu nauki w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Tomaszowie Mazowieckim.
Podczas spotkania Uczestnikom przekazano również wskazówki dotyczące motywacji wyborów dalszej drogi kształcenia. Upewniono Wychowanków, iż wybór kierunku studiów zgodny z aktualną modą i trendami nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty w postaci godnego zatrudnienia.
Spotkanie było bardzo interesujące i zapewne bardzo pomocne w wyborze dalszych szczebli edukacyjnej kariery Mieszkańców Bursy

logo