Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW.MIKOŁAJEM”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW.MIKOŁAJEM”

  DSC01951  Już po raz kolejny młodzież pod kierunkiem p. Agnieszki Bernaciak zorganizowała w miesiącu grudniu akcję charytatywną ,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”. Celem akcji była zbiórka słodyczy dla dzieci zaprzyjaźnionej Świetlicy Środowiskowej ,,Krasnoludek” w Tomaszowie Maz. W miesiącu styczniu wolontariusze, którzy uczęszczają do świetlicy i pomagają dzieciom w lekcjach przekazali paczkę ze słodyczami. Radość dzieci była wielka. Na koniec spotkania dzieci w podziękowaniu poczęstowały młodzież pyszną pianką truskawkową i zaśpiewały piosenkę ,,Pada śnieg” .
Wszystkim, którzy włączyli się w akcję dziękujemy!!!


DOBRO POWRACA.DO ZOBACZENIA ZA ROK.

logo