Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
POCZTA WALENTYNKOWA

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

POCZTA WALENTYNKOWA

walentynki   Walentynki w naszej bursie to święto, które zawsze szczególnie celebrujemy. Zgodnie z tradycją z okazji Święta Zakochanych uruchomiona została poczta walentynkowa. Co roku cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Walentynki i organizowana poczta mogą okazać się świetnym pomysłem na wyznanie swoich uczuć. Wychowankowie do specjalnej skrzynki mogli wrzucić kartki i liściki dla osób, które darzą sympatią lub po prostu lubią. W tym roku walentynkowa listonoszka - Karolina Badura, miała bardzo dużo pracy. Z pełnym zaangażowaniem doręczała adresatom miłosne liściki. Dodatkową atrakcją były słodkie upominki dla każdego mieszkańca. Otrzymane kartki i podarunki wzbudzały wiele pozytywnych emocji. Na twarzach wychowanków pojawił się uśmiech i zadowolenie.

logo