Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
„Żeby nam się chciało chcieć..”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„Żeby nam się chciało chcieć..”

DSC01961   W dniach 09.01.2014r. oraz 06.02.14r. odbyły się w Bursie spotkania z Panią psycholog mgr. Katarzyną Tomalą pt: „Żeby nam się chciał chcieć czyli jak nie dać się nudzie i skutecznie motywować się do nauki”. Podczas spotkań poznaliśmy nie tylko swoje mocne strony ale także uświadomiliśmy sobie nasze osobiste cele, których konsekwentna realizacja stała się naszym postanowieniem. W czasie zajęć panowała miła i przyjazna atmosfera, dzięki której mogliśmy się odprężyć i zrelaksować a dodatkowo zdobyć wiedzę z zakresu sposobów podnoszenia motywacji . Zdobytą wiedzę z przyjemnością wcielimy w życie.

logo