Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE Z PEDAGOGAMI SZKOLNYMI

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE Z PEDAGOGAMI SZKOLNYMI

   W dniu 21.02.2014 r. odbyło się spotkanie grona pedagogicznego Bursy z pedagogami ze szkół, do których uczęszcza młodzież mieszkająca w Bursie.
Celem spotkania było omówienie zachowania, wyników w nauce i frekwencji na zajęciach szkolnych oraz sytuacji rodzinnej i socjalnej wychowanków Bursy.

Na spotkanie przybyły Panie:
Anna Wojciechowska- pedagog z II Liceum Ogólnokształcącego,
Katarzyna Wilczak-Kowalska – pedagog z ZSP nr 2 oraz
Magdalena Kaczmarzyk – pedagog z ZSP nr 1.

Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze, dostarczyło wielu cennych informacji obu stronom, dowodem czego jest ustalenie corocznych spotkań w Bursie, po zakończeniu I sem. roku szkolnego.
Przybyłym pedagogom serdecznie dziękujemy i żałujemy, że nikt nie reprezentował szkół: ZSP nr 6 i I LO, liczymy na obecność za rok.

logo