Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
„ Dzień Kobiet, Dzień Kobiet..”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„ Dzień Kobiet, Dzień Kobiet..”

DSC02008Po uroczyście obchodzonym we wrześniu Dniu Chłopaka, przyszła pora na świętowanie Dnia Kobiet.
Przedstawiciele płci męskiej zamieszkujący nasza Bursę, z dużym poszanowaniem odnieśli się do wspomnianego Święta. Z radością i dumą na twarzach zorganizowali apel dla wszystkich Przedstawicielek płci pięknej, podczas którego docenili wszystkie Kobietki mieszkające w Bursie i złożyli przepiękne życzenia. Na koniec wręczyli słodziutkie babeczki, dopowiadając radośnie: ,,Słodziutkie babeczki dla najfajniejszych Babeczek pod słońcem”.
DZIĘKUJEMY.

logo