Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
JAK JEŚĆ ZDROWO I SMACZNIE –SPOTKANIE Z DIETETYKIEM.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

JAK JEŚĆ ZDROWO I SMACZNIE –SPOTKANIE Z DIETETYKIEM.

DSC0200406.03.2014r. mieliśmy przyjemność gościć w Naszej Bursie panią dietetyk R. Mazurek-nauczyciela z ZSP nr. 2, która opowiedziała nam o prawidłowym sposobie odżywiania. Dowiedzieliśmy się jakie pokarmy powinniśmy spożywać w małych ilościach, jakie w dużych , a jakich należy unikać. Na koniec spotkania, wspólnie z panią dietetyk przygotowaliśmy zdrowy pełen wartości odżywczych posiłek, którego każdy z mieszkańców naszej bursy mógł skosztować.
Podsumowując- było smacznie i zdrowo a resztę widać na poniższych zdjęciach.

 

logo