Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYBORY MISS I MISTERA BURSY

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYBORY MISS I MISTERA BURSY

DSC02129   31.03.2014 r. wraz z nadejściem wiosny p. E. Klimek i p. A. Bernaciak zorganizowały w naszej bursie: „Wybory Miss i Mistera Bursy 2014” . Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszej rundzie każdy wychowanek miał możliwość dokonania anonimowego wyboru osób, które jego zdaniem zasługują na koronę. Do drugiego etapu przeszły osoby, które otrzymały najwięcej głosów od swoich kolegów. W finale o tytuł Miss Bursy walczyły: M.Świąder, E. Smuła, K. Lambert, P. Karwat. Wśród panów znaleźli się: M. Witoń, D. Zysiak, P.Piechota oraz F. Starus. Kandydaci i Kandydatki ubiegający się o tytuł Miss i Mistera Bursy musieli wykazać się inteligencją i błyskotliwością odpowiadając na przygotowane pytania, pomysłowością i dowcipem podczas reklamowania wylosowanego przedmiotu, a także zaprezentować umiejętności taneczne. Oceniano również prezentację podczas, której każdy z uczestników musiał powiedzieć kilka słów o sobie oraz stroje wieczorowe i sportowe, w których występowali nasi kandydaci.
Gościem wieczoru była Ania Bernaciak, która zaprezentowała układ taneczny.

Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali się doskonale. Zarówno panie jak i panowie z dużym wdziękiem i zaangażowaniem wykonywali przygotowane dla nich zadania, potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji. Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden.
Tytuł Miss Bursy zdobyła K. Lambert zaś tytuł Mistera otrzymał M. Witoń.
Po ogłoszeniu wyników nastąpiła uroczysta koronacja, wręczenie szarf i nagród zwycięzcom.
Gratulujemy!!!

logo