Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZYN

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZYN

tenis  12.05.2014r. odbył się w Bursie Turniej Tenisa Stołowego Dziewczyn.

O zwycięstwo walczyły: A. Sarnecka, S. Biskup, A. Bigos, N. Matera, A. Kłoda, P. Królak. Kojarzenie par nastąpiło w drodze losowania, następnie turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Podczas rozgrywek dało się zaobserwować duże zaangażowanie, a także dobre przygotowanie techniczne uczestniczek. Gra odbywała się oczywiście zgodnie z zasadami fair- play,
w miłej atmosferze. Zewsząd dobiegały dopingujące okrzyki .

Mistrzynią paletki ping-pongowej została Aleksandra Sarnecka. II miejsce w turnieju zdobyła Agnieszka Bigos, III miejsce wywalczyła Natalia Matera.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

logo