Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KONKURS KULINARNY,,NALEŚNIKI NA RÓŻNE SPOSOBY”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KONKURS KULINARNY,,NALEŚNIKI NA RÓŻNE SPOSOBY”

DSC02137   W dniu 19.05.2014r. w naszej bursie odbył się konkurs kulinarny pod hasłem ,,Naleśniki na różne sposoby”. Jego celem było rozwijanie zainteresowań młodzieży oraz szerzenie wiedzy o zdrowiu i zdrowym odżywianiu. Zadaniem zespołów było przygotowanie naleśników z wybranej kategorii: naleśnik na słodko, naleśnik na słono, naleśnik „niespodzianka”. Przy ocenie naleśników komisja brała również pod uwagę: smak potrawy, oryginalność, łatwość przygotowania, estetykę, sposób serwowania, wrażenie ogólne.

Młodzi adepci sztuki kulinarnej wykazali się pomysłowością, kreatywnością i niezłym smakiem kulinarnym. Po podliczeniu punktacji okazało się, iż czołowe miejsce zajął zespół w składzie: Karolina Badura, Patrycja Bryk, Weronika Worach. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów kulinarnych.


logo