Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYCIECZKA DO GROT NAGÓRZYCKICH

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYCIECZKA DO GROT NAGÓRZYCKICH

DSC02208   12.06.2014r. grupa wychowanków pod opieką p. E. Klimek oraz p. A. Bernaciak udała się do jednego z piękniejszych miejsc w Tomaszowie Maz. – Grot Nagórzyckich. Celem wycieczki było poszerzenie wiedzy o regionie, uwrażliwienie na piękno natury oraz promowanie aktywnego wypoczynku.
Spacerując podziemną trasą uczestnicy wycieczki mogli podziwiać liczne wnęki, korytarze, sale powstałe w trakcie procesu wydobywania piasku, obejrzeć ekspozycje związane z historią tego miejsca, a także posłuchać legendy o zbóju Madeju. Zwiedzaniu towarzyszyły efekty dźwiękowe, podsycające niezwykły, nieco mroczny klimat tego miejsca.
Młodzież poznała miejsce, które jest nie tylko pomnikiem przyrody, ale też pomnikiem pracy ludzkiej, pomnikiem robotniczego trudu.
Wycieczka wzbudziła wiele pozytywnych emocji,świadczyły o tym liczne rozmowy oraz uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

 

logo